Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Třemošnice / Strojírenští kovodělníci

Strojírenští kovodělníci

JOB J-POWER s.r.o. nabízí 3 volná pracovní místa v oboru výroby a provozu na pozici Strojírenští kovodělníci. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 24.12.2020 za 16 100 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je JOB J-POWER s.r.o. - KOVOLIS HEDVIKOV a.s., okres Chrudim. Nástup možný od 20.9.2020. Další informace Vám poskytne Ing. Iaroslav Vdovychenko, e-mail: jobj-power@post.cz.

Zaměstnavatel: JOB J-POWER s.r.o.
Místo výkonu práce: Třemošnice
Platové ohodnocení: 16 100 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 24.12.2020
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Kovolis Hedvikov a.s., Hedvikov 1, Třemošnice a Družstevní 436 Ronov nad Doubravou.
NÁPLŇ PRÁCE: Montážní, kontrolní a manipulační práce. Obsluha strojů a zařízení. Obrábění strojních součástí na obráběcích strojích.
POŽADAVKY: Dobrý zdravotní stav. Přednost praxe v oboru.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Iaroslav Vdovychenko
E-mail: jobj-power@post.cz

Referenční číslo ÚP: 19585360793
Poslední aktualizace: 7.9.2020

Podobné pracovní nabídky

JOB J-POWER s.r.o. – Třemošnice
17.9.2020 · 16 100 Kč
DAKO-CZ, a.s. – Třemošnice
16.9.2020 · 20 000 – 28 000 Kč
Strojírny Prachovice s.r.o. – Prachovice
15.9.2020 · 22 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.9.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů