Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Heřmanův Městec / Sociální pracovník

Sociální pracovník

energeia, o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Sociální pracovník. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr/Dohoda o provedení práce/Dohoda o pracovní činnosti na dobu neurčitou s ohodnocením 29 500 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Energeia, o.p.s., okres Chrudim. Nástup možný od 1.1.2022. Další informace Vám poskytne Petr Kuneš.

Zaměstnavatel: energeia, o.p.s.
Místo výkonu práce: Heřmanův Městec
Platové ohodnocení: 29 500 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: Od 1.1.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce: Terénní služba se zázemím v Heřmanově Městci
Nabízíme: pestrou, smysluplnou a zajímavou práci ve vstřícném a přátelském kolektivu, podmínky pro osobní a profesní růst
Náplň práce: poskytování individuálního sociálního poradenství v rodinách dětí s paliativní diagnózou, podpora a pomoc s orientací v nárocích na dávky a příspěvky v rámci sociálního zabezpečení, a další formy podpory (státní i nestátní)
Požadujeme: samostatnost, empatii, zodpovědnost, bezúhonnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, ochota dalšího sebevzdělávání, dobré komunikační schopnosti a zralou osobnost, řidičský průkaz sk. B
Uvítáme: zkušenosti a orientaci v oblasti dětské mobilní paliativní péče, zdravotně sociálního poradenství, systému státního sociálního zabezpečení, ukončený či započatý výcvik v krizové intervenci, sebezkušenostní výcvik, apod.
Mzda 29.500,- Kč při plném úvazku.
Informace do motivačního dopisu:
Přečtěte si, prosím, pozorně následující text a uveďte jej do motivačního dopisu nebo životopisu, jinak nebudeme moci s Vašimi údaji pracovat.
"Souhlasím, aby společnost energeia o.p.s. se sídlem Za Pektinou 944, Heřmanův Městec 53803 zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů."
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené + další sociální a zaměstnanecké benefity (příspěvky na připojištění, dovolenou, vzdělávání, podpora týmu)

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

První kontakt

Kontaktní osoba: Petr Kuneš
Telefon: 777 197 680
E-mail: energeia@energeia.cz

Referenční číslo ÚP: 23282820761
Poslední aktualizace: 12.10.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 18.10.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů