Hledat zaměstnání

Animoterapeut

energeia, o.p.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Animoterapeut. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Dohoda o provedení práce/Dohoda o pracovní činnosti na dobu neurčitou s ohodnocením 700 Kč/hod. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Energeia, o.p.s., okres Chrudim. Nástup možný od 1.10.2022. Další informace Vám poskytne Jana Černocká, , tel.: 777 028 435, e-mail: j.cernocka@energeia.cz.

Zaměstnavatel: energeia, o.p.s.
Místo výkonu práce: Heřmanův Městec
Platové ohodnocení: 700 Kč / hod.
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce: terénní práce se zázemím Heřmanův Městec nebo Pardubice
Rádi bychom náš kolektiv rozšířili o zvířecího terapeuta (canisterapie, felinoterapie, a další animoterapie/zooterapie).
Co u nás budete dělat? Stanete se členem dětského paliativního týmu, který poskytuje terénní služby v rodinách, které se starají o dítě/děti s život limitujícím nebo život ohrožujícím onemocněním.
Smluvní vztah: dle dohody, spolupráce možná na DPP nebo živnostenské oprávnění, práce pouze v pracovní dny (po-pá), časová flexibilita
Co je náplní práce? Zvířecí terapie u vážně nemocných dětí, případně i jejich sourozenců
Co u nás získáte? Respekt k Vaší práci i Vašemu zvířecímu kolegovi. Konzultace a podporu v rámci multidisciplinárního týmu. Odměna 700,- Kč/hod.
Co požadujeme? příslušné zkoušky (např. canisterapeutické zkoušky), zvíře by mělo zvládat i terapii u dětí s omezenou hybností (až hypotonií), mělo by být schopno pracovat i za přítomnosti přístrojů, které mohou vydávat nečekané zvuky (ventilátory a jiné přístroje se zvukovým signálem), zájem o dětskou paliativní péči, samostatnost, empatii, zodpovědnost, bezúhonnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B
Přečtěte si, prosím, pozorně následující text a uveďte jej do motivačního dopisu nebo životopisu, jinak nebudeme moci s Vašimi údaji pracovat.
"Souhlasím, aby společnost energeia o.p.s. se sídlem Za Pektinou 944, Heřmanův Městec 53803 zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů."
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Respekt k Vaší práci i Vašemu zvířecímu kolegovi.
Konzultace a podporu v rámci multidisciplinárního týmu. Možnost supervize osobní i týmové.
Podmínky pro osobní a profesní růst - možnost absolvování stáží, kurzů.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

První kontakt

Kontaktní osoba: Jana Černocká
Telefon: 777 028 435
E-mail: j.cernocka@energeia.cz

Referenční číslo ÚP: 25739880716
Poslední aktualizace: 22.9.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 7.12.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů